24V 3000Rpm 40W DC Motor - LINIX 63ZY24-40
Galeri İçin Resmi Tıklayın
0
/5 )
0 yorum
Yorum Yap
A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
Robotpark
Ürün Kodu:
93267
Stok Durumu:
TÜKENDİ
Views: 24077
Motorlar
40 - 80 mm DC Motorlar
Para Birimini Değiştir
Euro
Pound Sterling
Türk Lirası
Miktar:
Açıklama
Özellikler
Yorumlar (0)
24V 3000Rpm 40W DC Motor - LINIX 63ZY24-40 hakkında